Yeni Tesis

Kategori: Genel | 0

Hacettepe Üniversitesi Teknokent içinde bulunan yeni tesisimize taşındık. Tesisimizin “Milli Gizli” seviyesinde gizlilik derecesine uygun alt yapısı bulunmakla birlikte, ilgili başvuruları yapılmıştır.

ISO 9001:2015

Kategori: Genel | 0

Şirketimizin kalite standartlarını yükseltmek ve sizlere daha iyi bir müşteri deneyimi sunmak adına, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı’na uygunluğu ASTRAIA Certification Ltd. tarafından uluslararası olarak sertifikalandırılmıştır.    

Sözleşme İmzası

Kategori: Çözümler Haberleri | 0

Kartal Savunma Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. ile Savunma Teknoloji Mühendislik ve Tic. A.Ş. arasında, 15 Mayıs 2017 tarihinde anayurt güvenliği kapsamında “Vurucu İnsansız Hava Aracı Tedariği”ne ilişkin 250.000,- USD bedelli bir sözleşme imzalanmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Sistem Modelleme

Kategori: Hizmetler Haberleri | 0

Kartal Savunma Teknolojileri olarak sizlere sunduğumuz elektriksel, mekanik, aerodinamik ve termal Simulink® sistem modelleri ile test maliyetlerinizi düşürün ve ürününüzü satış öncesi en iyi haline getirin. Kendi başına çalıştırılabilir program ve farklı işletim sistemlerinde çalıştırılabilme seçenekleri ile daha esnek modelleme … Devamı

Dolanan Mühimmat Kış Testlerinde

Kategori: Çözümler Haberleri | 0

XQ-06 Fi Dolanan Mühimmat prototipinin kış testleri -20 dereceyi bulan soğuklarda başarıyla devam etmekte. Fi bir çok insansız hava aracının aksine -40 derece Celcius ortam sıcaklığında görev icra edebilecek şekilde tasarlandı ve geliştiriliyor. Ülkemizin sert kışlarında, dağlık bölgelerin zorlu şartlarında … Devamı